COOP Jednota Nové Zámky prichádza do Bratislavy. Zákazníkov privítala prvá predajňa

Sieť predajní COOP Jednoty mala v Bratislave dlhoročnú tradíciu. Po dvanástich rokoch si opäť začína v hlavnom meste budovať svoju pozíciu. K prvej otvorenej predajni sa zakrátko pridajú ďalšie. 

Dvere prvej bratislavskej predajne, ktorá sa nachádza na Mierovej ulici, sa zákazníkom otvorili 26.5.2023. „Po analýze bratislavského trhu sme sa rozhodli kúpiť dva obchodné priestory s tým, že vyskúšame, či budeme úspešní aj v Bratislave. Vieme, že v hlavnom meste je zákazník úplne iný než na vidieku, preto prichádzame s veľkým rešpektom. Budeme sa však usilovať robiť všetko preto, aby sme boli akceptovateľní aj pre bratislavského zákazníka,“ povedal pre RETAIL magazin.sk Štefan Mácsadi, predseda predstavenstva, COOP Jednota Nové Zámky.
Počas otvorenia bolo pre zákazníkov pripravených viacero ochutnávkových akcií a každý dostal k svojmu nákupu malý darček. Široké portfólio tradičných aj trendových výrobkov, potravinárskeho aj nepotravinárskeho sortimentu, si tu našlo miesto v regáloch vysokého štandardu a v rámci atraktívneho predajného priestoru. V prvej bratislavskej prevádzke sú uplatnené najmodernejšie technológie, z tých na prvý pohľad najviac viditeľných sú to napríklad elektronické cenovky. Zákazníci tu tiež majú možnosť pohodlne odovzdať všetky druhy vratných obalov (PET fľaše, plechovky a sklo).
Onedlho k tejto predajni pribudne zrenovovaná prevádzka na Dulovom námestí a v tomto roku príde na rad aj očakávané otvorenie predajne TEMPO Supermarket na bratislavskom Národnom futbalovom štadióne. Táto predajňa bude zároveň súčasťou nového nákupného centra Tehelko.
Rekonštrukčné práce na prvej bratislavskej predajni boli zahájené v apríli tohto roka a už v máji boli v predajni inštalované nové obchodné zariadenia. Modernizácia predajne priniesla viaceré benefity v prvom rade pre zákazníkov, no nepochybne aj pre personál predajne. Na predajnej ploche takmer 430 m2 môže personál efektívne pracovať s vystavením tovarov v regáloch a zákazníci komfortne nakupovať. Zákazníkom je tu pripravených venovať sa až 11 zamestnancov.
Špecialitou, ktorá dopĺňa veľmi pestré portfólio čerstvých potravín tohto obchodu, je unikátny Bratislavský šalát. Je vytvorený špeciálne pre predajne COOP Jednota v hlavnom meste a pri jeho vývoji boli zohľadnené aj chuťové preferencie bratislavských zákazníkov. Ide o dlho vyvíjaný produkt vlastnej lahôdkárskej výroby, ľahší šalát so špecifickou štruktúrou, ideálny nielen na letné obdobie. Okrem toho sú nakupujúcim k dispozícii produkty z teplého pultu ako je napríklad grilované kura, pečené koleno či pečené rebrá a tiež dopekané pečivo.
O aktuálnych a zvýhodnených ponukách sa bratislavský zákazník dozvie prostredníctvom letákových akcií, ktoré budú k dispozícii aj v digitálnej podobe.
Viac o pôsobení a plánoch siete COOP Jednota Nové Zámky v Bratislave si budete môcť prečítať už čoskoro.